www.cvonline.hu

Értékesítő (nyomdaipari)

Régió:

Zala

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 804825
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal zalaegerszegi partnercégünk számára keresünk gépkezelő munkavállalókat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Nyomdaipari szolgáltatások értékesítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Professzionális szintű excel felhasználási ismeretek
  • Word, power point magas szintű felhasználási ismerete
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Logikus gondolkodás
  • Precizitás
  • Monotonitás- és stressz tűrés

Előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás
  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Nyomdaipari múlt
  • Pénzügyi ismeretek
  • Árkalkulációk készítésében szerzett tapasztalat

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és bérigénnyel a E-mail cím megjelenítése e-mail címen lehetséges!