www.cvonline.hu

Értékesítő - Nyíregyháza

A D-ÉG Thermoset Kft nyíregyházi áruházába felvételt hirdet
az alábbi munkakör betöltésére:

ÉRTÉKESÍTŐ

Az ideális jelölt rendelkezik :

  • értékesítés területén szerzett tapasztalattal
  • jó kommunikációs készséggel
  • felhasználói szintű számítógépes ismerettel
  • nagy munkabírással

Előnyt jelent :

  • érettségi, épületgépészeti ismeretek
  • targoncavezetői jogosítvány
  • jogosítvány

Fényképes pályázatokat, fizetési igény megjelölésével, 2016. szeptember 10-ig, az alábbi e-mail címre „értékesítő Nyíregyháza” tárgy megjelöléssel várjuk.

Munkavégzés helye Nyíregyháza
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Nyíregyháza