www.cvonline.hu

Értékesítő nemzetközi HoReCa területre

  • A hirdetés 622 napja lejárt

A Link megjelenítése (ZTF) egyedi, magyar, innovatív, nemzetközi jogvédelemmel rendelkező gasztronómiai termék. A ZTF felhasználása igen változatos, a szállodaiparban különösen keresett, kedvelt technológia a hidegkonyhai készítményekhez is.

Jelenleg 80 országban jelen van a termék, melynek feltalálója és tulajdonosa id. Zila László cukrászmester.

A ZILA Kávéház - Krisztina Cukrászda és Étterem,  jelentős sikerekkel rendelkező magyar családi tulajdonban lévő vállalkozás, amely 30 éve van jelen a vendéglátásban.

Az értékesítő munkatárs elsődleges feladata a ZILA TORTAFORMA (ZTF) nemzetközi és hazai HoReCa piacon, valamint az FMCG területén a disztribúciós partnerek körének bővítése.

Végzettség:

  • érettségi, előny a főiskolai szakirányú végzettség (kereskedelem, vendéglátás)
  • angol (tárgyalási szint)

Gyakorlat:

  • legalább 3-5 éves értékesítői tapasztalat (előny a szálloda-vendéglátás, gasztronómia, élelmiszeripar, turizmus)

További szükséges képességek, készségek:

  • elkötelezett és eredményorientált értékesítés
  • önálló feladatvégzés, felelősségvállalás
  • kiváló tárgyaló és prezentációs képesség
  • kiváló együttműködési képesség

Főbb feladatok:

A ZILA Tortaforma nemzetközi értékesítése, partneri, viszonteladói hálózat bővítése:

  • vevői kapcsolatok kiépítése, értékesítési célok realizálása (értékesítési terv alapján)
    • nemzetközi és hazai területen
    • lakosság és szakmai (ipari) felhasználók körében
  • a ZTF termékekkel, szolgáltatásokkal kapcsolatos vevői igények felmérése, kezelése
  • heti / havi tervek/jelentések elkészítése a felelős vezető részére, többek között:
    • meghatározott tervek alapján heti/havi statisztikák, jelentések készítése
    • potenciális vevőkkel (ipari), partnerekkel való kommunikációjáról (kapcsolattartás, szint, eredmények)
    • az értékesítési állományról (tárgyalások, szerződések, eredmények)

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti jogviszony, közvetlenül a tulajdonos, ügyvezető irányítása alatt
  • teljesítmény arányos fizetés (fix+bónusz)
  • fejlődési lehetőség
  • rugalmas munkaidő
  • minőségi termékek és szolgáltatások
  • stabil céges múlt és dinamikus jövőkép
  • magas szakmai elkötelezettség

Alkalmazás helye:

  • Budapest, XVIII. kerület

Várjuk a nemzetközi értékesítés terén kihívást kereső, a legalább 3-5 éves értékesítői tapasztalattal rendelkező pályázók fényképes önéletrajzát – magyar és angol nyelven -, és az értékesítési eredményeket is bemutató motivációs leveleiket, melyben kérjük a fizetési igény megjelölését is. (A vállalkozói háttér kizáró körülmény!)

A jelentkezési határidő: 2015. szeptember 13.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol