www.cvonline.hu

Értékesítő (műszaki területen)

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2016.09.06.
Hirdetés azonosító: 1021722

Ha úgy érzed itt a váltás ideje, és szeretnél egy nagyszerű, összetartó csapat részese lenni hosszútávon. Olyan tudást szeretnél, ami egyedülállóvá tehet a piacon, itt a lehetőség! Budapesti műszaki cégünkhöz keresünk Értékesítő kollégát.

Feladatok:

• Adott termékcsalád portfóliójának értékesítése (SW, HW, tanácsadás, oktatás, implementálás, fejlesztésszolgáltatás)
• DS (gyártó) értékesítési üzeneteinek és metódusának, programjainak megismerése és folyamatos szinten tartása
• A meglévő ügyfelekkel történő kapcsolattartás (account manager
• Piac és versenytársfigyelés
• Új ügyfelek akvirálása elsősorban meglévő kompetenciák kihasználása mellett
• Üzletfejlesztés meglévő kompetenciák mentén ill új területekre történő belépés előkészítése
• Proaktív szakmai ls üzleti kapcsolattartás
•Termékportfólió népszerűsítése, brand építés
• Tervezett akciók megvalósítása, nyomon követése
• Árajánlatok készítése
• Megrendelések időbeni behajtása
• Szerződések nyomon követése és megújítása
• Felmerülő problémák kezelése

Elvárások:

• legalább 3 év műszaki megoldások értékesítésben szerzett szakmai tapasztalat(tevékenységi területen- előny, de nem feltétel) vagy legalább 3 év a tevékenységi területen középvezetői beosztás
•Az adott iparág fejlesztési, gyártási, támogatási, területeinek alapos ismerete- előny, de nem feltétel
•Adott iparágban aktív kapcsolatrendszer közép és felsővezetői szinten- előny, de nem feltétel
•Felsőfokú végzettség
• Tárgyalási (minimum jó társalgási) szintű angol nyelvtudás (német előny)
• Kereskedői véna, ügyfélközpontú gondolkodásmód
•Önálló munkavégzés
• Könnyen teremtsen kapcsolatot, a bizalmat gyorsan fel tudja építeni az ügyfelekben (jó megjelenés)
• Dinamikus, kitartó személyiség
• Empatikus gondolkodásmód
• Fejlett kommunikációs, szervező és problémamegoldó készség
• MS Office felhasználói ismeretek (Excel, World, PowerPoint)
• CRM használatában szerzett tapasztalat előny
• Rugalmas, kreatív, megbízható egyéniség

Amit kínálunk:

• versenyképes juttatási csomag
• bónuszrendszer
• cafeteria
• tanulási lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a