www.cvonline.hu

Értékesítő műszaki tanácsadó

  • A hirdetés 707 napja lejárt

Piacon meghatározó szerszámgyártó céghez

Sales representative

munkatársat keresünk.

Feladatok

  • Kapcsolattartás a vevőkkel és beszállítókkal,
  • forgácsoló szerszámok értékesítése,
  • szaktanácsadás,
  • új piacok felkutatása,
  • ajánlatok készítése,
  • ügyfél által megadott elvárások alapján, optimális műszaki megoldások kidolgozása,
  • a feladat bonyolultságától függően az alkalmazási környezet helyszíni felmérése, szükséges műszaki egyeztetések bonyolítása,
  • a teljes munkafolyamat dokumentálása SAP ügyviteli rendszerben,
  • a munkakörrel kapcsolatos beszámolók készítése,
  • részvétel a beszállítók képzésein (alkalmanként külföldön),
  • aktív részvétel a marketing feladatok teljesítésében,
  • az értékesítés területére vonatkozó minőségirányítási feladatok elvégzése.

Elvárások

  • Gépészmérnöki/gépésztechnikusi végzettség,
  • forgácsolótechnológiai ismeretek,
  • MS office alapos ismerete,
  • műszaki, ipari termékek értékesítésében szerzett üzletkötői tapasztalat,
  • minőségirányítási ismeretek,
  • angol vagy német tárgyalóképes nyelvismeret,
  • önálló munkavégzés képessége,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • tanulási, szakmai fejlődési igény.

Előny

  • Mérnök diploma,
  • releváns tapasztalat,
  • SAP ismeret.

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes jövedelem,
  • modern munkakörnyezet,
  • felelősségteljes, folyamatos szakmai fejlődést biztosító munkakörrel.

Munkavégzés helye: Nyugat-, Délnyugat-Magyarország

Jelentkezés: Szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével küldje a E-mail cím megjelenítése címre.

Helyek Magyarország
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő