www.cvonline.hu

Értékesítő munkatárs

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.11.13.
Hirdetés azonosító: 947258
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy ülőbútorok forgalmazásával foglalkozó cég III. kerületi bemutatótermébe keresünk kollégát értékesítő munkatárs munkakörbe az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Vevőkkel, viszonteladókkal való kapcsolattartás
  • Új ügyfelek keresése, látogatása
  • Gasztronómiai és hotelprojektek megszerzése és teljes körű lebonyolítása
  • Megrendelések, szállítás bonyolítása az oszták partnerrel és vevőkkel
  • Árajánlatok, prezentációk, statisztikák készítése
  • A bemutatóterem működésével kapcsolatos operatív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Értékesítés területén szerezett tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • MS Office programok kiváló ismerete
  • Német vagy angol nyelv magabiztos ismerete szóban és írásban
  • "B" típusú jogosítvány
  • Saját gépkocsi
  • Rugalmas, problémamegoldó hozzáállás
  • Önálló, felelősségteljes, határozott fellépés
  • Megbízható, megnyerő, alkalmazkodó, kreatív személysiég
  • Precíz, pontos munkavégzés, terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Gasztronómia és szállodaipar területen szerzett tapasztalat, meglévő kapcsolatrendszer
  • Lakberendezői végzettség

Amit kínálunk

  • Változatos, kihívásokkal teli munkakör
  • Versenyképes fizetés és teljesítményarányos jutalom
  • Fiatalos és dinamikus munkahelyi légkör
  • Autóhasználatra költségtérítés

Jelentkezni fényképes önéletrajz elküldésével lehet a Human Centrum Link megjelenítése keresztül.