www.cvonline.hu

Értékesítő Munkatárs

  • A hirdetés 1300 napja lejárt

A Sprinter Futárszolgálat Kft. 15 éves múlttal rendelkezik a belföldi expressz kiscsomag-szállítás területén. Csomagforgalmunk folyamatosan növekedésének eredménye, hogy mára a piac egyik meghatározó csomagszállítói lettünk. Ügyfeleink között sikeres magyar vállalkozások és multinacionális vállalatok egyaránt megtalálhatók.

Értékesítési csapatunkba keresünk

Értékesítő munkatársat.

Eredményszemléletű, határozott személyiséggel, kellő rugalmassággal rendelkező, sikerorientált kollégát várunk csapatunkba.

Feladatok:

  • Új üzleti ügyfelek keresése, akvirálása, egyedi árkalkulációk és ajánlatok kidolgozása, tárgyalások, szerződéskötések lebonyolítása.
  • Egy-egy szektor teljes felkutatása és felmérése, proaktív kapcsolatépítés.
  • Szolgáltatási portfolió bővítése, belföldi kiscsomag-szállítással kapcsolatos egyéb szolgáltatási elemek értékesítése.
  • Részvétel forgalomnövekedést biztosító akciók kidolgozásában, végrehajtásában.

Elvárásaink:

  • B2B, B2C illetve szolgáltatás személyes értékesítésben szerzett tapasztalat.
  • Sikerorientált, az eredmények/ célok teljesítése iránt elhivatott.
  • Önálló munkavégzés képessége, komoly munkabírás.
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel).
  • Minimum középfokú végzettség.
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Előny:

  • Logisztikai cégnél szerzett tapasztalat.
  • Felsőfokú végzettség.
  • Saját gépkocsi.
  • Angol nyelvismeret.

Amit kínálunk:

  • Fix alapjövedelem, teljesítmény arányos motivációs rendszer, felső korlát nélkül.
  • Teljesítményhez kötött céges autó.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát a munkakör és jövedelemigény megjelölésével küldje el a lenti e-mail címre a megjelenéstől számított 2 héten belül.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő