www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRS

  • A hirdetés 1375 napja lejárt

Tűzvédelmi-, biztonságtechnikai és egyéb gyengeáramú rendszerek telepítésével foglalkozó társaság

ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRSAT

keres

Cégünk, a Pentolt Kft. (Link megjelenítése) az elmúlt 15 év során meghatározó piaci pozíciót szerzett a nagyméretű középületek és ipari létesítmények tűzvédelmi, biztonságtechnikai rendszereinek kivitelezési piacán.

AZ ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRSSAL szemben elsődleges követelmény a jó piac ismeret, a megbízhatóság és a jó kommunikációs készség.

 Feladatai:

  • Tűzvédelmi-, biztonságtechnikai és egyéb gyengeáramú rendszerek értékesítése.
  • Ügyfélkapcsolatok ápolása

Munkakörülmények:

  • A munkavégzés helye Budapesten a III. kerületben, illetve az ország egész területén.
  • Biztosítjuk a munkához az elvárható legmagasabb szintű technikai hátteret.
  • Lehetőség a folyamatos szakmai fejlődésre.

Elvárások:

  • Felsőfokú villamossági, vagy biztonságtechnikai végzettség.
  • Biztonságtechnikai rendszerek értékesítésében megszerzett gyakorlat.
  • Megbízható, pontos munkavégzés.
  • Magas színvonalú angol nyelvtudás
  • Meggyőző és együttműködő személyiség

Amit kínálunk:

  • Egy sikeres csapat tagja lehet
  • Jó munkahelyi légkör
  • Folyamatos műszaki kihívások
  • Szakmai továbbképzési lehetőségek
  • Fix havi jövedelem, plusz teljesítmény kompenzálás
  • Mobil telefon
  • Próbaidőt követően céges autó

Cégünk Budapest III. kerületi székhellyel rendelkezik.

„CV” típusú jelentkezését „értékesítő” megjelöléssel a lenti címre küldje. Kérjük, írja meg, hogy milyen bruttó jövedelemre tart igényt.