www.cvonline.hu

Értékesítő Munkatárs

  • A hirdetés 325 napja lejárt

Feladatok:

  • cégünk szolgáltatásainak teljes körű ismertetése, értékesítése személyesen és telefonon
  • árajánlatok elkészítése, az ügyfél fizetésének nyomon követése
  • értékesítési tervben szereplő célok megvalósítása
  • napi, heti, havi értékesítési riportok készítése
  • ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás, utógondozás
  • cég képviselete rendezvényeken
  • egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • értékesítési tapasztalat
  • számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office)
  • tárgyalóképes angolnyelv-tudás
  • teljesítményorientált beállítottság
  • kiváló szervezőképesség
  • fokozott tűrőképesség (stresszes helyzetekben)
  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • pontos, percíz munkavégzés
  • üzleti megjelenés
  • csapatszellem

Amit kínálunk:

  • betanítás, képzés
  • dinamikus csapat, kiváló munkakörülmények
  • egyedülálló környezet versenyképes jövedelem (fix alapbér + jutalék)
  • mobiltelefon, laptop
  • rugalmas munkaidő
  • hosszú távú, kellemes munkalehetőség

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképpel ellátott, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát kérjük, a lenti e-mail címre küldje el. Elsősorban Hölgyek jelentkezését várjuk. A beérkezett pályázatokat bizalmasan kezeljük.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol