www.cvonline.hu

Értékesítő Munkatárs

  • A hirdetés 450 napja lejárt

A Hajdú-Bihar, Borsod-Abaúj-Zemplén és Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei nyomtatott és online média területén piacvezető Russmedia Kft. nyomtatott sajtó, SuperInfo, csapatába keres:

Értékesítő Munkatársat

Feladatok:

  • Hirdetési felületek értékesítése
  • Új ügyfelek akvirálása
  • Hideghívások lebonyolítása
  • Saját ügyfélkör kiépítése
  • Hirdetési ajánlatok készítése, kapcsolatok ápolása, találkozók lebonyolítása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Saját autó
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Mobilitás
  • Felhasználói szintű MS Office (Word, Excel) ismeretek

Amit kínálunk: Fix jövedelem + jutalék

Munkavégzés helye: Debrecen vagy Hajdúszoboszló

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő