www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRS

  • A hirdetés 543 napja lejárt

A BePRO Solutions Kft. (Link megjelenítése) egy 5 éve alakult, gyorsan növekvő reklámeszköz gyártó manufaktúra. Átfogó szolgáltatást kínálunk, a kezdeti tervektől egészen a késztermékig, ezzel erősítve a cég üzenetét, márkáját.

Piacvezető szerepre törekvő dinamikusan fejlődő fiatal és lelkes, összetartó csapatunkba keresünk kreatív, „can do” attitűddel rendelkező, önálló személyt

pozícióba.

Feladatok:

  • új ügyfelek akvirálása,
  • kapcsolatfelvétel- hideg-és meleg listák alapján
  • meglévő ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás, kommunikáció, keresztértékesítés
  • személyes kapcsolattartás

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • Szolgáltatásértékesítésben szerzett néhány éves tapasztalat
  • kiváló tárgyalókészség
  • proaktivitás, eredményorientáltság

Előny:

  • tárgyalóképes aktív angol és/vagy német nyelvtudás
  • hasonló területen szerzett több éves értékesítői gyakorlat
  • műszaki beállítottság, kreatív területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes kompenzációs csomag (alapbér+ cafeteria+ laptop+pull autó)
  • elismerés, megbecsülés
  • lehetőség fejlődésre, sikerre egy növekvő cégben
  • összetartó, kellemes munkahelyi légkör
  • meggyőző referenciák
Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola