www.cvonline.hu

Értékesítő Munkatárs (Sales Representative)

  • Company_icon Cargomind Kft.
  • Location_icon Vecsés, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 23 napja lett aktiválva

Nagy múltú, osztrák tulajdonban lévő, légi és tengeri szállítmányozással foglalkozó cégcsoport magyarországi kirendeltségére keres

Értékesítő Munkatársat
(Sales Representative)

Elvárások:

  • értékesítői területen szerzett tapasztalat
  • felsőfokú képzettség
  • angol nyelv legalább középszintű ismerete
  • jó kommunikációs képesség magyar és angol nyelven
  • meggyőző, határozott fellépés

Feladatok:

  • légi-, tengeri-, közúti árajánlatok kiadása
  • ügyfelekkel való telefonos kapcsolattartás
  • magyar ügyfelek személyes látogatása
  • árakról, szolgáltatásokról való folyamatos egyeztetés az operációs osztályokkal
  • rendszeres beszámoló készítés az ajánlatok és a személyes látogatások eredményéről
  • tender árak kiadása
  • piackutatás
  • piac követelményeinek megfelelő egyéb értékesítési feladatok

Amit kínálunk:

  • kellemes, modern munkakörnyezet étteremmel felszerelt új épületben, parkosított környezetben
  • korszerű, nyitott légterű iroda
  • szállítmányozási területen szerzett tapasztalat bővítésének lehetősége
  • önálló munkavégzés
  • kiterjedt céghálózat, saját irodával Európa számos repterén és kikötőjében illetve Kínában
  • versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:

  • Airport Business Park, Vecsés (közel a repülőtérhez)

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Vecsés
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser, Key account manager, Külkereskedelmi ügyintéző, Területi képviselő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol