www.cvonline.hu

Értékesítő Munkatárs (logisztika és szállítmányozás)

  • A hirdetés 246 napja lejárt

Élvezed az értékesítést és érdekel a logisztika/szállítmányozás?
Szeretnél a tagja lenni egy nemzetközi szállítási és logisztikai cégnek, és a legjobbat kihozni magadból és a kollégáidból?
Akkor legyél a mi új értékesítő munkatársunk!

Budapest, teljes munkaidő

Az Értékesítő Munkatárs tagja a nemzetközi értékesítő csapatnak és felel a P&O Ferrymasters Ltd. termékeinek eladásáért, új ügyfelek akvirálásáért, meglévőkkel vaó együttműködés kibővítéséért, valamint a külső értékesítő csapat adminisztratív támogatásáért.

Feladatok:

  • Külső értékesítő csapat támogatása a heti terv teljesítésében és a látogatási riportok kidolgozásában
  • Meglévő, valamint új ügyfelekkel való együttműködés nyomon követése, és ennek fokozatos kibővítése
  • Hideg hívások indítása
  • Árajánlatok rendszeres kidolgozása, nyomonkövetése
  • Üzleti lehetőségek felkutatása, és marketing tevékenységek

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol és magyar nyelvtudás
  • Erős felhasználói szintű MS Excel és MS Office ismeretek
  • Kitűnő kommunikációs és együttműködési készség
  • Értékesítői attitűd, jó stressz-kezelő képesség, pontosság és részletekre való odafigyelés
  • Tanulásra való hajlandóság, és felelősségteljes, csapatjátékosként való munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Kereskedelmi vagy logisztikai végzettség
  • Logisztikai vagy szállítmányozási tapasztalat
  • Harmadik nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Vonzó juttatási csomag
  • Karrier lehetőség

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.
További információt cégünkről az alábbi weboldalon találsz: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő