www.cvonline.hu

Értékesítő munkaerő – közvetítési, - kölcsönzési területre

  • A hirdetés 836 napja lejárt

Magyar tulajdonban lévő munkaerő - közvetítő, - kölcsönző cég keres saját csapatába értékesítő kollégát

Feladatok:

  • piaci lehetőségek felmérése
  • potenciális ügyfeleket felkeresése és a szolgáltatás értékesítése,
  • szolgáltatással kapcsolatos tanácsadás
  • ajánlatokat és szerződéések elkészítése
  • projektek nyomonkövetése
  • folyamatos kapcsolattartás a meglévő partnerekkel.

A kollégához kapcsolódó elvárások:

  • releváns szakmai tapasztalat a munkaerő – közvetítés és –kölcsönzés területén
  • kimagasló kapcsolatteremtő, kommunikációs- és meggyőzőkészség,
  • proaktív személyiség,

Amit cserébe biztosítunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • változatos projektek
  • családias hangulatú munkavégzés
  • fix + jutalék

Munkavégzés helye: Budapest (tárgyalások esetén vidékre való utazások)

 Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát bérigényének megjelölésével az alábbi   e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Humán erőforrás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő