www.cvonline.hu

Értékesítő mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.01.28.
Jelentkezési határidő: 2014.09.22.
Hirdetés azonosító: 772982

A hazai CAD/CAM/PLM piacon több mint 20 éve meghatározó szerepet betöltő, dinamikusan fejlődő partnercégünk számára Értékesítő mérnököt keresünk.

Feladatok:

- digitális gyártási szoftvermegoldások és gyártásközi minőségbiztosítási rendszerek értékesítése multinacionális gyártócégek felé
- teljes értékesítési ciklusok lefolytatása
- új ügyfelek felkutatása, ügyfélkapcsolatok kiépítése
- kapcsolattartás a meglévő ügyfélkörrel
- vevői igények feltérképezése, ajánlatok készítése
- marketing feladatok ellátása, prezentációk elkészítése és megtartása

Elvárások:

- gépészmérnöki végzettség
- B2B értékesítési gyakorlat (pl. mérőgépek / szerszámgépek értékesítése)
- gyártási folyamatok átlátása, gyártóberendezések ismerete
- minőségbiztosítási alapismeretek
- tárgyalóképes angol nyelvtudás
- német nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

- fiatalos, dinamikus csapat
- családias légkör
- inspiráló munkakörnyezet
- széles körű tapasztalatszerzési és tanulási lehetőség
- versenyképes bérezés

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján