www.cvonline.hu

Értékesítő mérnök

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2014.08.29.
Hirdetés azonosító: 756936

Német tulajdonú elektromechanikai részegységeket fejlesztő és gyártó partnerünk csapatának bővítéséhez keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

- Új vevőkapcsolatok kiépítése, meglévő üzleti kapcsolatok ápolása
- Vevői ajánlatkérések feldolgozása, ajánlatok készítése, illetve a gyártási technológia és gyártási folyamatok kidolgozása ajánlatokhoz
- Új termékek bevezetésének támogatása
- Kapcsolattartás a német anyavállalat értékesítési és műszaki szervezetével
- Szoros együttműködés a termeléssel, a minőségirányítással és a termékfejlesztéssel
- Marketing tevékenységek végzése

Elvárások:

- Villamosmérnöki vagy gépészmérnöki végzettség
- Legalább 2-3 éves releváns tapasztalat
- Tárgyalóképes ANGOL vagy NÉMET nyelvtudás
- MS Office felhasználói szintű ismerete
- B kategóriás jogosítvány
- Előny: vállalatirányítási rendszer alkalmazói ismerete
- Hiteles, meggyőző személyiség, dinamikus, magabiztos hozzáállás

Amit kínálunk:

- Modern munkahely, nemzetközi vállalati kultúra
- Versenyképes javadalmazás és juttatások
- Kihívásokkal teli feladatkör
- Biztos, hosszú távra szóló munkalehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a