www.cvonline.hu

Értékesítő mérnök (Nyugat-Magyarország)

  • A hirdetés 1221 napja lejárt

Jó érzéked van az értékesítéshez? Könnyen teremtesz kapcsolatot, szeretsz utazni és még a műszaki/technikai ismeretek sem állnak Tőled távol? Akkor jó helyen jársz! Ugyanis elektronikai, mechanikai területen tevékenykedő multinacionális megbízó Partnerünk részére keresünk Értékesítő mérnök munkatársat, Nyugat-Magyarország területére, az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Ha szeretnél egy folyamatosan fejlődő, dinamikus csapat aktív tagja lenni, tudod mit kell tenned!

Feladatok:

  • A vállalat termékeinek értékesítése
  • Új piacok és partnerek felkutatása
  • A már meglévő és új termékek bemutatása az ügyféllátogatások során
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevői körrel: a már meglévő ügyfelek támogatása, segítése, új kapcsolatok kialakítása, ügyfélkör bővítése
  • Beszámolók, jelentések készítése a vezetőség felé
  • Az értékesítési terület forgalmi eredményeinek figyelemmel kísérése, javítása az elvárásoknak megfelelően
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és meggyőző képesség
  • Elektronika és mechanika területen szerzett műszaki ismeretek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, német nyelvtudás előny
  • Határozott, magabiztos személyiség
  • Nagyfokú ügyfél- és feladatorientáltság
  • Mobilitás, utazási hajlandóság

Kétnyelvű, fényképpel ellátott Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.