www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2015.03.05.
Hirdetés azonosító: 905264
lejárt

Értékesítő mérnök (junior) – gyártásautomatizálás

Gyártásautomatizálás és hajtások divíziónkba keresünk értékesítő mérnök kollégát villamos motorok és hajtások területre budapesti irodánkba.

Munkavégzés helye: Magyarország területe

Feladatok:

Rövid és hosszú távú helyi üzleti stratégiai terv készítése, követése.
Új vevők felderítése, meglevő partnerek folyamatos látogatása, kapcsolatok ápolása.
Kereskedelmi forgalom növelése elsődlegesen a fémipar, légtechnika, vizes/szennyvizes területen
A külföldi kollégákkal folyamatos kapcsolattartás.
Árajánlatok készítése.

Elvárások:

Villamosmérnöki végzettség
Értékesítési területen szerzett 2-5 éves tapasztalat
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Érvényes gépjárművezetői engedély
Önállóság, határozottság
Kiváló kommunikációs és prezentációs készség
Mobilitás (vevőlátogatás heti 6-8 alkalommal)

Az ABB világvezető az energetika és az automatizálás területén. Megoldásainkkal a közüzemek és ipari ügyfelek növelhetik termelékenységüket, miközben csökkentik a környezeti ártalmakat. Az ABB csoport több mint 100 országban, 150 000 alkalmazottal van jelen. Magyarországon az ABB Kft. a közmű- és energiaszektor egyik vezető szállítója.

Amennyiben szeretné megpályázni ezt az álláslehetőséget, küldje el szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre a pozíció megnevezésével.

Our ambition.
Your legacy.

ABB - Power and productivity for a better world

Régió
Budapest
Pest
Kategória
Gyártás / Termelés, Értékesítés / Kereskedelem, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat
3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség
Főiskolai végzettség
Munkaidő