www.cvonline.hu

Értékesítő, mérnök-értékesítő

  • A hirdetés 574 napja lejárt

Mosonudvar székhelyű, tűzálló termékek gyártásával foglalkozó cég keres

értékesítő, mérnök-értékesítő

munkakörbe munkatársat.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Tárgyalóképes angol és német nyelvtudás szóban és írásban,
  • Önálló problémamegoldó képesség illetve munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Kereskedelmi / külkereskedelmi szak előnyt jelent,
  • Külkereskedelemben folytatott szakmai tapasztalat,
  • Tűzálló anyagok illetve ipari felhasználási területeinek ismerete.

Feladatkör:

  • Ajánlatkérések, ajánlatok, rendelések feldolgozása, nyomon követése,
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel,
  • Önálló vevőlátogatások szervezése, bonyolítása belföldön és külföldön,
  • Jelentések készítése cégvezetés részére.

Részletes önéletrajzzal illetve motivációs levéllel várjuk jelentkezésüket legkésőbb 2015.11.27-ig az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol