www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.23.
Jelentkezési határidő: 2015.02.12.
Hirdetés azonosító: 897905
lejárt

Értékesítő mérnök – Robotika

Gyártásautomatizálás és hajtások divíziónkba keresünk értékesítő mérnök kollégát Robotika területre budapesti irodánkba.

Munkavégzés helye: Magyarország területe

Feladatok:

Rövid és hosszú távú helyi üzleti stratégiai terv készítése, követése.
Új vevők felderítése, azok folyamatos látogatása, kapcsolatok ápolása az ország középső és keleti részén.
Kereskedelmi forgalom növelése elsődlegesen a fémipar területén (hegesztés, vágás, sorjázás, öntödei alkalmazások).
A külföldi kollégákkal folyamatos kapcsolattartás.
Árajánlatok készítése.

Elvárások:

Felsőfokú műszaki (gépész- vagy villamosmérnöki) végzettség
Értékesítési területen szerzett 1-3 éves tapasztalat
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Érvényes gépjárművezetői engedély
Önállóság, határozottság
Kiváló kommunikációs és prezentációs készség
Mobilitás (vevőlátogatás heti 6-8 alkalommal)

Az ABB világvezető az energetika és az automatizálás területén. Megoldásainkkal a közüzemek és ipari ügyfelek növelhetik termelékenységüket, miközben csökkentik a környezeti ártalmakat. Az ABB csoport több mint 100 országban, 150 000 alkalmazottal van jelen. Magyarországon az ABB Kft. a közmű- és energiaszektor egyik vezető szállítója.

Amennyiben szeretné megpályázni ezt az álláslehetőséget, küldje el szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre a pozíció megnevezésével.

Our ambition.
Your legacy.

ABB - Power and productivity for a better world

Régió
Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Kategória