www.cvonline.hu

Értékesítő menedzser

  • A hirdetés 277 napja lejárt

Prémium kategóriás, „made in Italy” fürdőszobai burkolatokat, bútorokat valamint lakberendezési termékek forgalmazó exkluzív bemutatótermünkbe munkatársat keresünk:

értékesítő menedzser munkakörbe.

A következő feladatok várnak megoldásra:

  • Bemutatótermi érdeklődők, potenciális vevők magas színvonalú tájékoztatása, termékkínálatunk megismertetése, cégfilozófiánk hiteles közvetítése, árajánlatok készítése.
  • Igényes hazai és nemzetközi vevőkörünk kiszolgálása.
  • A megvalósuló projektekkel kapcsolatos rendelések leadása, nyomon követése, folyamatos ellenőrzése, projektek lezárása.
  • Kapcsolattartás, kooperálás vevőkkel, belsőépítészekkel, partnerekkel, gyártókkal.
  • Új kapcsolatok kiépítése belsőépítészekkel, az értékesítés hatékonyságának növelése.

Veled szeretnénk dolgozni ha:

  • Többet akarsz keresni az átlagnál, és ez motivál a munkában.
  • Rendelkezel felsőfokú végzettséggel.
  • Angol nyelven történő tárgyalás, üzleti levelezés nem okoz gondot.
  • Megoldás centrikusan állsz a helyzetekhez.
  • Nehéz bonyolult feladatok nem riasztanak vissza attól, hogy sikeres legyél és pénzt keress.
  • Nem okoz gondot, hogy Törökbálinton dolgozz velünk, akár hétvégi beosztásban is.
  • Csapatjátékos vagy, rugalmasan működsz együtt kollégákkal és vevőkkel egyaránt.
  • Nyitott vagy rá, hogy tanulj sok éves értékesítési tapasztalattal rendelkező kollégáktól.
  • Hatékonyan, gördülékenyen kommunikálsz az emberekkel.
  • Minimum 3 éves személyes értékesítési gyakorlattal rendelkezel.
  • A számítógép használata nem jelent kihívást.  (Word, Excell, PowerPoint, számlázó program)

Előnyt jelenthet mindkettőnknek ha:

  • Szereted a lakásépítéssel és felújítással kapcsolatos kérdéseket.
  • Dolgoztál már burkolatokat vagy bútorokat forgalmazó cégnél.

Amit mi tudunk kínálni:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Biztos munkahely,
  • Nyugodt, inspiráló munkakörnyezet,
  • Családias, kis létszámú csapat,
  • Bepillantás nyerhetsz a nemzetközi design világába, kiállításokon való részvétel,
  • Lehetőség nemzetközi és belföldi szakmai kapcsolatok építésére.

Munkavégzés helye: Törökbálint MAXCity Lakberendezési Áruház

Jelentkezés módja: Fényképes, magyar és angol szakmai önéletrajz elküldése a "Jelentkezés" gombon keresztül.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő