www.cvonline.hu

Értékesítő - luxuskabinok

Régió: Magyarország

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.04.28.
Hirdetés azonosító: 666301
lejárt

Ország:    Magyarország (+36)

A pozíció leírása:    A cég termékének értékesítése Magyarország területén.

Feladatkör, felelősségek:    • A cég termékének értékesítése Magyarország területén,

• Új termék bevezetése, BRAND építés,

• Reklámkampányok szervezésében részvétel.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • Értékesítői tapasztalat (min 2-3 év),

• Hosszú távú eladásban, új ügyfelek felkutatásában és megszerzésében tapasztalat,

• Kereskedelmi kapcsolat szállodákkal, elit vevőkörrel,

• „VADÁSZ” típusú értékesítői mentalitás és hozzáállás,

• Kiváló kommunikációs készség, tulajdonosi szemléletmód,

• Határozott, magabiztos fellépés, megjelenés,

• MS Office programok haladó szintű használata,

• B kategóriás jogosítvány.

Előny:

• Kereskedelmi, lakberendező, műszaki végzettség,

• Wellness ismeretek,

• Nem széria termékek eladásában szerzett tapasztalat,

• Saját autó.

Nyelvtudás:    Tárgyalóképes angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Megbízónk intelligens luxuskabinok gyártásával és értékesítésével foglalkozó magyar tulajdonban lévő vállalkozás.

Amit megbízónk kínál:

Hosszútávú munkalehetőség,

Versenyképes fizetés, kiemelkedően magas jutalék

Fejlődési lehetőség.

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.