www.cvonline.hu

Értékesítő (luxus órák)

  • A hirdetés 1203 napja lejárt

Budapest belvárosában található luxusóra-szalonunkba keressük

munkatársunkat.

Feladatok:

  • Udvarias és hozzáértő kapcsolattartás a boltba belépő vásárlókkal és a telefonon, levélben érdeklődőkkel
  • Beszállítói kapcsolattartás angol nyelven
  • Árukezelés, kirakatok, vitrinek tisztán és szakszerű rendben tartása
  • Pénztár kezelése és az ezzel kapcsolatos adminisztráció végzése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Luxuscikk- kereskedelemben szerzett gyakorlat
  • Tárgyalási szintű angolnyelv-tudás
  • Kiváló  kapcsolatteremtő és tárgyaló készség
  • Kulturált megjelenés

Előny lehet még más nyelvek ismerete.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre:

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő