www.cvonline.hu

Értékesítő (kimagasló jövedelem lehetőség)

  • A hirdetés 394 napja lejárt

Új időszámítás kezdődik a budapesti ingatlanpiacon!

Ingatlanértékesítő

Ambíciózus kollégákat keresünk az 5. kerületben nyíló, prémium kategóriájú ingatlanirodánkba a Ferenciak terén.

Jelszavunk: „BÍZZA PROFIKRA INGATLANÜGYEIT!”

A küldetésünk az, hogy ügyfeleink élményszintű kiszolgálásban részesüljenek!

Keressük a hozzánk hasonlóan elhivatott, kitartó és kreatív szakembereket, akiknek jövőképébe beleilleszthető az ingatlanértékesítői életforma!
Kimagasló jövedelmi lehetőség, lendületes és támogató csapat!

Feladatok:

  • Lakossági, Ipari, Kereskedelmi ingatlanok közvetítése, értékesítése, bérbeadása
  • Megbízások felvétele, kezelése
  • Kapcsolattartás az új és meglévő ügyfelekkel
  • Új ügyfél akvizíció
  • Adminisztrációs munka

Elvárások:

  • Kereskedői szemléletmód
  • Siker- és Célorientált gondolkodás
  • Meglévő rendszerek működtetése a bennünk rejlő kreativitással kiegészítve

Előnyök:

  • Értékesítői tapasztalat
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Sikeréhség
  • Pozitív szemléletmód
  • Jó kapcsolatteremtő készség
  • Nyelvismeret

Amit nyújtunk:

  • Inspiráló és modern munkakörnyezet
  • Kimagasló jövedelem lehetősége
  • Stabil vállalati háttér
  • Professzionális képzési rendszer
  • Előrelépési lehetőségek

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

A jelentkezéseket az alábbiakban olvasható e-mail címre várjuk.