www.cvonline.hu

Értékesítő (kimagasló jövedelem lehetőség)

  • A hirdetés 584 napja lejárt

Új időszámítás kezdődik a budapesti ingatlanpiacon!

Ingatlanértékesítő

Ambíciózus kollégákat keresünk az 5. kerületben nyíló, prémium szolgáltatásokat nyújtó ingatlanirodánkba!

Kreatív és igényes munkakörnyezet!

Innovatív szemléletmód és kimagasló jövedelmi lehetőség!

Lendületes és támogató csapat!

A küldetésünk az, hogy ügyfeleink élményszintű ügyfélkiszolgálásban részesüljenek!

Keressük a hozzánk hasonlóan elhivatott, kitartó és kreatív szakembereket, akiknek jövőképébe beleilleszthető az ingatlanértékesítői életforma!

Feladatok:

  • Lakossági, Ipari, Kereskedelmi ingatlanok közvetítése, értékesítése, bérbeadása
  • Megbízások felvétele, kezelése
  • Kapcsolattartás az új és meglévő ügyfelekkel
  • Új ügyfél akvizíció
  • Adminisztrációs munka

Elvárások:

  • Kereskedői szemléletmód
  • Siker és Célorientált gondolkodás
  • Meglévő rendszerek működtetése a bennünk rejlő kreativitással kiegészítve

Előnyök:

  • Értékesítői tapasztalat
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Sikeréhség
  • Pozitív szemléletmód
  • Jó kapcsolatteremtő készség
  • Nyelvismeret

Amit nyújtunk:

  • Inspiráló és modern munkakörnyezet az V. kerület szívében
  • Kimagasló jövedelem lehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Professzionális képzési rendszer
  • Kinevezési lehetőségek

Munkavégzés helye:

Budapest, V. kerület

A jelentkezéseket az alábbiakban olvasható e-mail címre várjuk.