www.cvonline.hu

Értékesítő, kiemelt kapcsolattartó

  • A hirdetés 657 napja lejárt

Vállaltcsoportunk 1998 óta meghatározó szereplője a magyar számítástechnikai és fotókereskedelmi piacnak.  A nagykereskedelem mellett két meghatározó kiskereskedelmi márkát is bevezettünk az elmúlt években. Lelkes dinamikusan fejlődő csapatunkba keresünk értékesítő kollégát.

Feladatok:

  • Meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás, rendelések felvétele, árajánlatok, pályázatok elkészítése
  • Új ügyfélbázis kialakítása, új és inaktív ügyfelek napi szintű felhívása, látogatása, dokumentálása
  • A cég által forgalmazott termékek beható ismerete
  • A gyártókkal való kapcsolattartás (angol nyelven) árazás, rendelés,
  • Marketing akciók egyeztetése a marketinges csapatunkkal

Elvárások:

  • Értékesítési szemlélet, jó meggyőző készség, a kereskedelmi munka szeretete
  • B típusú jogosítvány
  • Angol középfokú nyelvtudás
  • Minimum középfokú végzettség,
  • Hardver szakismeret (Digitális Fotó Video szakismeret előny)
  • Megbízható, precíz, gyors, önálló munkavégzés.
  • Értékesítési tapasztalat
  • VisionSoft Octopus kereskedelmi rendszer ismerete előny
  • MS Office alapos ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszú távra keresünk kollégát, akivel együtt tudunk tervezni, fejlődni és fejleszteni.
  • Stabil anyagi háttérrel rendelkező vállaltcsoport
  • Családias hangulat egy fiatal nem dohányzó csapattal
  • Versenyképes fizetés
  • Kellemes munkakörnyezet a 13. kerületben

Munkavégzés helye: Budapest XIII. ker.

 Fényképes önéletrajzot, fizetési igény megjelölésével és motivációs levéllel az alábbi email címre várjuk. A tárgynál kérjük a pozíció nevét feltüntetni! (értékesítő)

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol