www.cvonline.hu

Értékesítő (kiemelkedően magas jutalékkal)

  • A hirdetés 459 napja lejárt

 OTP Ingatlanpont

Profi, eredményes, jó hangulatú csapatunkba keresünk ingatlan közvetítő munkatársakat!

Amennyiben szeretne átlagon felüli jövedelmet egy sikeres és jókedvű csapat tagjaként, csupán tűzze ki és saját szorgalmával arányosan érje el! A lehetőséget és a támogatást mi adjuk!

Ingatlan értékesítési tanácsadó

Főbb feladatok, munkák:

  • Eladó ingatlanok felkutatása és az ingatlan portfólió folyamatos építése
  • Érdeklődő ügyfelek kiszolgálása
  • Ingatlanbemutatások szervezése és lebonyolítása
  • Kedvezményes pénzügyi termékek közvetítése
  • Vételi ajánlatok és ügyletzárások menedzselése és adminisztrálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Önálló munkavégzésre képes, de csapatban is jól együttműködő
  • Kiváló kommunikáció, értékesítői attitűd
  • Jó konfliktuskezelő és problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság és ügyfélbarát gondolkodás
  • Rugalmas és pozitív hozzáállás
  • Teljesítményorientált szemlélet
  • Legalább középfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedően magas jutalék, amely a befektetett munkával elért eredménnyel arányos
  • Folyamatos és magas szintű képzések
  • Karrierlehetőség
  • Modern munkakörnyezet és eszközök
  • Kiváló és jól működő csapat, segítőkész háttér
  • Rugalmasan alakítható munkaidő, változatos munkavégzés
  • Professzionális ingatlan-nyilvántartási rendszer
  • Meghatározott esetekben központilag finanszírozott marketingtámogatás
  • Kedvezményes OKJ képzés

Munkavégzés helye:

1061 Budapest, Király utca 24. és elsősorban Pest belváros, Budai rész

Amennyiben a fentiek felkeltették érdeklődését, fényképes önéletrajzát elérhetőségeivel az alábbi email címre legyen kedves elküldeni, melyre lehetőség szerint minél előbb válaszolni fogunk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Építés / Ingatlan
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő