www.cvonline.hu

Értékesítő / kereskedő

  • A hirdetés 1108 napja lejárt

Feladatok:

  • Takarmány alapanyag-fehérjehordozó-értékesítés, forgalmazás.
  • Meglévő ügyfelek kiszolgálása, újak felkutatása, folyamatos piacbővítés.

Elvárás:

  • Magabiztos, önállóan dolgozni képes, sikerorientált, teherbíró munkatársat keresünk.

Előny:

  • Mezőgazdasági, állattenyésztésben hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit nyújtunk

Fizetés: Alapbér+jutalék, forgalomtól függően.

Helyek Debrecen
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő