www.cvonline.hu

Értékesítő, kereskedelmi ügyintéző

  • A hirdetés 542 napja lejárt

 Iparban használatos gumitermékek nagykereskedelmével foglalkozó cég keres munkatársat

 értékesítő, kereskedelmi ügyintéző (nem ügynök)

munkakörbe.

Feladatok:

  • Ipari vevőkörrel való napi kapcsolattartás főleg telefonon és írásban
  • Vevőktől beérkező ajánlatkérések feldolgozása műszaki és kereskedelmi szempontból
  • Termékkör ismeretében műszaki tanácsadás
  • Árajánlatok készítése, nyomon követése
  • Megrendelések teljes körű koordinálása
  • Ügyviteli rendszer kezelése (számlázás, rendelések, stb.) pontos adminisztrációval
  • Folyamatos együttműködés a kapcsolódó területeken tevékenykedő munkatársakkal
  • Megfelelő tapasztalat megszerzése után kiemelt partnerekkel személyes kapcsolattartás

Elvárások:

  • Jó műszaki érzék, gyakorlatias, megoldáskereső gondolkodásmód
  • Jó kereskedelmi érzék
  • Középfokú angol nyelvismeret legalább írásban
  • Önálló munkavégzésre és közös munkára való képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Munkatapasztalat

Előnyt jelenthet:

  • Magasabb szintű angol nyelvismeret
  • Kereskedelmi tapasztalat
  • Műszaki területen szerzett tapasztalat, tanulmányok
  • Egyéb európai nyelv ismerete (német)
  • Jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Kezdés kb. szeptember végén
  • Hosszú távú munkahely
  • Munkakörnek, feladatkörnek megfelelő bérezés, juttatások
  • Jó munkahelyi környezet

Munkaidő:

Hétfőtől-péntekig, 08.00 – 16.30.

Munkavégzés helye:

Miskolc közeli ipari park

Önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre várjuk. Kérdések esetén bővebb felvilágosítás a 20/512-7702 telefonszámon.

Ezúton tisztelettel tájékoztatjuk a jelentkezőket, hogy korábbi tapasztalataink szerint nem lesz módunk minden beérkezett jelentkezésre reagálni, ezért előre is elnézést kérünk. Ha 2015.  szeptember 30-ig nem kap semmilyen visszajelzést, megkeresést, biztosan nem került be a második körbe.

Helyek Miskolc
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő