www.cvonline.hu

Értékesítő IX.kerület

  • Frissítve 52 napja

Értékesítő

Főbb feladatok, munkák:

  • új ügyfelek telefonon történő megkeresése

  • kapcsolattartás a régi ügyfelekkel

  • vevők tájékoztatása a termékekről

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • telefonos értékesítési tapasztalat előny

  • önálló, precíz munkavégzés

  • ügyfélorientált gondolkodásmód

  • jó kommunikációs képesség

Amit nyújtani tudunk:

  • 6 vagy 8 órás munkavégzés

  • fix bér

  • hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest, IX. kerület

Kismamák és részmunkaidős állás keresők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 256 3147 telefonszámon érdeklődhet.