www.cvonline.hu

Értékesítő IX. kerület

  • A hirdetés 8 napja lejárt

Értékesítő munkatársakat keresünk Budapest IX. kerületébe!

Szívesen dolgozna az Ismerőseivel, Barátaival, vagy Rokonaival? Ajánljon munkatársakat számunkra és mi megajándékozzuk egy 60.000 Ft érték Ajándékutalvánnyal!

Főbb feladatok, munkák:

  • Beérkező rendelések feldolgozása
  • Kapcsolattartás a régi ügyfelekkel
  • Vevők tájékoztatása a termékekről, keresztértékesítés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Telefonos értékesítési tapasztalat előny
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs képesség
  • Két műszak vállalása (08:00-16:20; 10:40-19:00)

Amit nyújtani tudunk:

  • Fix bér
  • Jutalék
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest, IX. kerület

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 310 1714-es telefonszámon érdeklődhet.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014