www.cvonline.hu
Értékesítő (Hitelbiztosítási Szolgáltatások)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.07.31.
Jelentkezési határidő: 2014.08.01.
Hirdetés azonosító: 815486
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Pénzügyi szektorban tevékenykedő, vevőkövetelés-biztosítási, kintlévőség kezelési szolgáltatásokat nyújtó nemzetközi ügyfelünk megbízásából

Értékesítési Munkatársat keresünk.

Főbb feladatok:
- A hitelbiztosítási szolgáltatások értékesítése
- Kapcsolatfelvétel nagy- és közép vállalatok felső vezetőivel
- Egyedi hitelbiztosítási kötvényajánlatok elkészítése
- Előzetes hitelvizsgálatok elkészítésének koordinálása
- Ajánlatok kidolgozása, személyes találkozók szervezése, lebonyolítása, szerződéskötés
- Új ügyfelek szerzése
- A munkakör kis részeként meglévő ügyfélkapcsolatok gondozása

Követelmények
- Ideálisan 2-5 éves B2B szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat
- Főiskolai vagy egyetemi végzettség
- Aktív angol nyelvtudás
- Meglévő kapcsolatrendszer elengedhetetlen
- Kiváló tárgyalási készség
- Értékesítői véna
- Pro-aktivitás, önállóság
- Dinamikus, sikerorientált személyiség
- Kiváló kommunikációs készség, ügyfél-központú látásmód

Előnyt jelent:
- Pénzügyi, számviteli irányú tanulmány
- Hitelbiztosítási területen szerzett tapasztalat
- ROMÁN NYELVTUDÁS