Megbízható, biztos hátterű partnerünk számára- aki vezető nemzetközi gyártók hivatalos magyarországi disztribútoraként, több mint 20 éve a ipari jelöléstechnika, címkézés, feliratozás technológiájának értékesítésével, fejlesztésével, és szervizelésével foglalkozik -

 keresünk munkatársat

ÉRTÉKESÍTŐ

 (HF 9-6472)

munkakörbe.

Feladat

  • Új üzleti kapcsolatok felkutatása,
  • Partnerkapcsolatok kialakítása, ápolása,
  • Vevők igényeinek és beruházási terveinek megismerése,
  • Komplex technológiai megoldások, szolgáltatások értékesítése,
  • Tárgyalások lebonyolítása, vevők folyamatos látogatása.

Elvárások

  • Lehetőleg felsőfokú, elsősorban műszaki / IT végzettség,
  • B2B területen szerzett tapasztalat,
  • Komplex megoldások értékesítésében szerzett tapasztalat,
  • Ipari berendezések értékesítése területén szerzett gyakorlat,
  • Projektorientált gondolkodásmód,
  • Angol nyelvtudás,
  • "Hunter" sales attitűd,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható munkahely,
  • Érdekes, kihívásokat jelentő munka, szerteágazó külföldi kapcsolatokkal,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Cégautó, laptop, mobiltelefon.

Egyéb:

  • Munkakezdés: Akár azonnal,
  • Munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igény megjelölésével, a pozíció megnevezésével valamint a „HF 9-6472-es” referenciaszám feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

         Link megjelenítése