Megbízható, biztos hátterű Győr-Moson-Sopron megyei gyártó partnerünk számára

 keresünk munkatársat

ÉRTÉKESÍTŐ

(HF 8-6325)

munkakörbe.

Feladat:

  • Új ügyfélkapcsolatok kialakítása,
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel,
  • A termékek műszaki bemutatása a potenciális vevőknek,
  • Tárgyalások előkészítése, lebonyolítása,
  • Műszaki prezentációk készítése, bemutatása,
  • Projektek után követése.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 3 éves tapasztalat,
  • Társalgási szintű ANGOL vagy NÉMET nyelvtudás.
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Biztos háttér,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Egyéb:

  • Munkakezdés: Akár azonnal,
  • Munkavégzés központja: Győr –Moson-Sopron megye.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
 küldje el magyar és idegennyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „HF 8-6325-ös” referenciaszám feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

         Link megjelenítése