www.cvonline.hu

Értékesítő / Hálózatfejlesztő Munkatárs

  • A hirdetés 613 napja lejárt

A Magyar Lapterjesztő Zrt. csomaglogisztikai leányvállalata

Értékesítő / Hálózatfejlesztő

munkatársat keres.

Fő feladatok:

  • A Sprinter Futárszolgálat házhozszállítási, csomagponti és raktárlogisztikai szolgáltatásainak értékesítése
  • A Pick Pack Pont hálózat fejlesztése
  • Lehetséges üzleti partnerek / hálózatok megkeresése, személyes egyeztetés, igények felmérése (csomagszállítási, logisztikai igények, üzleti lehetőségek).
  • Cégre szabott ajánlatokat készítése és kiküldése a partnereknek, valamint a kiadott ajánlatok nyomon követése.
  • Személyes tárgyalásokat lebonyolítása
  • Folyamatos ügyfélkövetés, kapcsolattartás az üzleti partnerekkel (ügyfél elégedettség és vélemény felmérése).
  • Kezeli az ügyfél-reklamációkat (kérdéses ügyek tisztázása, kezelése, tények feltárása és rögzítése, megoldási javaslat a központ felé)
  • Naprakészen vezeti az üzleti partnerek nyilvántartásait.
  • Folyamatosan figyeli a konkurencia aktivitását (árak, kondíciók, ajánlatok, kezdeményezések).
  • Az ügyfélszolgálat munkájának támogatása
  • Bejövő telefonok kezelése, emailek kezelése
  • Beérkező ajánlatok megválaszolása, adminisztrációja
  • Szerződések elkészítése, adminisztrációja, nyomtatása, előkészítése aláírásra
  • Napi, heti, havi és időszakos riportok készítése
  • Árushelyeknek kiküldendő tájékoztatók, nyomtatványok, leírások elkészítése
  • Promóciók nyilvántartása, árak beállíttatása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Többéves, értékesítési téren szerzett szakmai gyakorlat
  • Precíz, felelős, pontos és következetes munkavégzés
  • Problémamegoldó készség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Word, Excel, PowerPoint felhasználói szintű ismerete
  • Csapatszellem
  • Jogosítvány, vezetési gyakorlat

Előny:

  • Nyelvismeret
  • Csomaglogisztikában szerzett értékesítési tapasztalat
  • Meglévő kapcsolati háló

A fényképes pályázatokat (szakmai önéletrajz és „Sprinter értékesítési munkatárs” jeligével, fizetési igény megjelölésével 2016. március 25-ig a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő