www.cvonline.hu

Értékesítő - Győr, Sárospatak

  • A hirdetés 841 napja lejárt

Cégünk, a Foton Nyílászáró Szerkezeteket Gyártó és Forgalmazó Kft. (Link megjelenítése) 1995-ben alakult. Termékeinkkel Magyarországon az elsők között kínálunk olyan megoldásokat, amelyek Európában a legújabb fejlesztési irányzatoknak felelnek meg.

Sikeres termékcsaládunkat, a Foton ablakrendszert, Sopronban és Sárospatakon gyártjuk, ahol a legkorszerűbb számítógépes vezérlésű gépek biztosítják a precíz technológiát, munkatársaink felkészültsége pedig a legkiválóbb minőséget. Mindemellett cégünk lerakta az organikus szervezet alapköveit és ennek képviseletével és napi gyakorlásával áll fenn 20 éve a Fény-Melegség-Biztonság szellemében.

1-1 fő Értékesítő munkatársat keresünk győri, illetve sárospataki irodánkba.

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • számítástechnikai ismeretek
  • magas szintű kommunikációs készség
  • precíz, felelősségteljes, önálló munkavégzés

Előnyök:

  • műanyag/alumínium nyílászárók értékesítésében szerzett tapasztalat
  • AutoCAD tervező program, építész és egyéb műszaki ismeretek
  • építőipari projektek lebonyolításában szerzett tapasztalat
  • problémamegoldó és kapcsolatteremtő készség
  • középfokú német vagy angol, vagy szlovák nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • versenyképes jövedelem
  • szakmai háttér
  • kultúrált munkakörülmények
  • képzések és továbbképzések

Amennyiben képesnek érzi magát e munkakör betöltésére, várjuk fényképes pályázatát (motivációs levél, magyar nyelvű önéletrajz) az alábbi e-mail címre, a tárgy mezőben "Győri Értékesítő Pályázat", illetve „Sárospataki Értékesítő Pályázat”-ként megjelölve.

Kérjük motivációs levelét közvetlenül az e-mailbe, önéletrajzát pedig csatolt Word fájlba írja!

Helyek Győr-Moson-Sopron
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő