www.cvonline.hu

Értékesítő gyakornok

  • A hirdetés 750 napja lejárt

Értékesítő gyakornokot

keresünk teljes munkaidőben, hosszútávra

Feladatok:

  • Ügyfelek igényeinek kielégítése, rendszeres látogatása
  • Új ügyfelek felkutatása
  • Kapcsolattartás a belső munkatársakkal és a szállítókkal
  • Megrendelés lebonyolítása
  • Reklamációk kezelése

Elvárások:

Tanult vagy szerzett ismeretek:

  • Min. középfokú végzettség
  • Számítógépes ismeretek (word, excel, internet)
  • B-kategóriás jogosítvány, 3-4 év vezetési rutinnal
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Gyakorlatban szerzett tapasztalatok, személyiségjegyek:

  • Értékesítési gyakorlat (2-5 év)
  • Csapatban való aktív részvétel
  • Dinamikus, határozott, fiatalos, ápolt megjelenés
  • Lojalitás
  • Pontosság, precizitás, kreativitás, műszaki érdeklődés
  • Jó kapcsolatteremtő, kompromisszum és stressz tűrő képesség
  • Az értékesítési munka szeretete, humorérzék
  • Folyamatos fejlődés, új szakmai tudás és ismeretek elsajátítása

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Jó csapat és emberi környezet
  • Versenyképes jövedelem, plusz az értékesítés függvényében 1-2 éven belül
  • a havi átlagfizetés kétszerese, háromszorosa.
  • Vállalati gépkocsi használat
  • Vállalati mobiltelefon használat

Kezdés: Azonnal

Jelentkezni az alábbi e-mail címen magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol