www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTŐ- FÜGGÖNYVARRÓ

  • A hirdetés 647 napja lejárt

 Budapesti áruházaink LAKÁSTEXTIL osztályára

munkatársakat keresünk

Piacvezető cégünk egyedi kollekciót, folyamatosan megújuló árukészletet és szakértelmet kínál vásárlóinak. Áruházaink lakástextil osztályának további dinamikus fejlesztéséhez olyan új kollégákat keresünk, akik elsősorban a pozitív személyes kompetenciáival, valamit a nálunk megszerzett tudással képesek a vevői igényeket kiemelkedően kiszolgálni.

Feladata:

  • Egyedi kollekciós termékeink (függönyök, textíliák) magas színvonalú értékesítése és készre varrása (varrási tapasztalat előny, de nem feltétel)
  • Vevőink udvarias, professzionális kiszolgálása, értékesítés, szaktanácsadás

Elvárásaink:

  • STÍLUSÉRZÉK és KREATIVITÁS
  • kitűnő kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • folyamatos, többlépcsős szakmai képzés (házon belüli oktatások, DIEGO AKADÉMIA)
  • hosszú távú karrierlehetőség,
  • kiváló munkakörnyezet
  • kimondottan versenyképes bérezés, bejelentett jogviszony
  • cafeteria

Előnyök:

  • Lakberendezői végzettség
  • Varrási ismeretek és kereskedelmi tapasztalat előny, de nem feltétel.
  • számítógépes  ismeretek
  • értékesítési területen szerzett kompetencia

Munkavégzés helye:

DIEGO BUDAPESTI ÁRUHÁZAI (címek: Link megjelenítése )

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Fényképes önéletrajzokat a megpályázott pozíció megnevezésével az alábbi e-mail címre várunk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő