www.cvonline.hu
Értékesítő (FMCG)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.06.06.
Jelentkezési határidő: 2014.06.07.
Hirdetés azonosító: 807409
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Online kereskedelemben tevékenykedő nemzetközi partnerünk számára keresünk Értékesítő munkatársat.

Feladatok:
- FMCG termékek nemzetközi értékesítése (kávé, bor)
- Telefonos kapcsolattartás az ügyfelekkel
- Ajánlatok készítése
- Üzletkötés, hunting sales feladatok ellátása

Követelmények
Követelmények:
- Legalább főiskolai/Bsc. szintű végzettség
- B2B értékesítésben szerzett tapasztalat
- Kommunikációs szintű angol és francia vagy német nyelvtudás elengedhetetlen
- Értékesítési attitűd
- Kiváló kommunikációs készség
- Teljesítmény- és sikerorientált jellem
- Kreatív, nyitott, dinamikus személyiség