www.cvonline.hu
Értékesítő - expediáló szakasszisztens
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.06.27.
Jelentkezési határidő: 2016.07.01.
Hirdetés azonosító: 1033498
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Jelenleg expediáló szakasszisztensként tevékenykedsz? Magabiztosan kezeled a patikai szoftvert? Szeretsz emberekkel kommunikálni és kicsit kilépve a komfortzónádból szívesen részese lennél valami újnak?
Akkor kérlek olvass tovább!

Gyógyszeripari szektorban tevékenykedő partnerünk csapatába keresünk olyan munkatársat, akinek van expediáló szakasszisztensi tapasztalata, és ezt a tudását kamatoztatva szeretné magát kipróbálni az értékesítés, ügyfélmendzsment világában.

Feladatok:

- Új partnerek felkutatása meglévő adatbázisból, melyhez megfelelő háttértámogatást kapsz
- Szakmai és technológiai tanácsadás, az ügyfelek teljes körű kiszolgálása alkalmazott technológiák szempontjából
- Vevőlátogatások önálló megtervezése és előkészítése, valamint lebonyolítása a tervek betartásával
- Ügyféligények pontos feltérképezése
- Konferenciák, szakmai rendezvényeken való részvétel
- Üzleti és piaci környezet naprakész nyomon követése

Követelmények
Elvárások:
- Felsőfokú végzettség
- Magabiztos angol nyelvismeret
- Microsoft technológiák ismerete
- Kiváló tárgyalási készség
- Expediáló szakasszisztensi végzettség/ egészségügyi ismeretek

Amit a cég kínál:
- Széleskörű, alapos betanítási folyamat
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Kellemes munkahelyi környezet
- Fiatalos, lendületes csapat