www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTŐ (étkeztetés)

  • A hirdetés 502 napja lejárt

Az ISS Facility Services Kft. a világ és Magyarország élvonalbeli létesítmény-üzemeltetési szolgáltatója. Vállalatunkat a Szolgáltatók Nemzetközi Szervezete (IAOP) évek óta a legjobb szolgáltatók között tartja számon.

Az üzleti tevékenységünk folyamatos bővülése miatt új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTŐ
(étkeztetés)

Feladatok:

  • Rendszeres piaci monitoring
  • Új ügyfelek célzott és strukturált felkutatásának és megszólításának megvalósítása
  • Ügyfelek nyitott, illetve rejtett igényeinek felmérése és felszínre hozása
  • Új üzleti lehetőségek kialakítása
  • Az ajánlattétel koordinálása a szerződés megkötéséig az Ügyfél igényeivel összhangban
  • Teljes körű vevői kapcsolattartás meglévő és új ügyfelekkel
  • Hideg akvizíciós rendszer üzemeltetése
  • CRM rendszer használata
  • A vállalat értékesítési tervének összeállításában való aktív részvétel
  • Értékesítési eredmények nyomon követése
  • Jelentések, statisztikák készítése

Elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség
  • Étkeztetési területen szerzett tapasztalat előny
  • Értékesítő munkakörben szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Tanácsadói munkatapasztalat előny
  • Konzultatív, integrált, logikus gondolkodás
  • Komoly, üzleti megjelenés
  • Közgazdasági ismeretek, gazdasági szemlélet
  • Aktív, folyékony, tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Német nyelvtudás előny
  • MS Office alkalmazások erős felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

Amit ajánlunk:

  • Teljes munkaidős állás
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Kiváló munkakörülmények, rugalmas munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Budapest központtal, országos

A hirdetésre olyan pályázó jelentkezését várjuk, aki magabiztosan intézi a fent megjelölt feladatokat és szívesen csatlakozik egy folyamatos jobbításra törekvő szakmai csapathoz.
Jelentkezés módja: Fényképes szakmai önéletrajz küldésével a következő e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol