www.cvonline.hu

Értékesítő és látszerész munkatársakat keresünk

  • Az álláshirdetés 22 napja lett aktiválva

Ügyfelünk, az Optic World Kft.-hez keresünk

ÉRTÉKESÍTŐ ÉS LÁTSZERÉSZ MUNKATÁRSAKAT

Törökbálintra, Székesfehérvárra valamint Soroksárra!

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Vásárlók teljes körű kiszolgálása
  • Áruk rendelése, átvétele, kihelyezése
  • Szakmai tanácsadás
  • Reklamációk ügyintézése
  • Ügyfél-szolgálatokkal való kapcsolattartás
  • Belső számítógépes program ismerete, kezelése

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • Középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség, ügyfélközpontú magatartás
  • Jó megjelenés
  • Napi 11 órás munkavégzés vállalása
  • Előny, de nem feltétel: látszerész végzettség

Amit nyújtani tudunk:

  • Kiemelt, fix bérezés
  • Utazási költség térítés
  • Szemüvegtámogatás a dolgozók számára
  • Fiatalos munkahely
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 310 1714-es telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014