www.cvonline.hu

Értékesítő és látszerész munkatársakat keresünk

  • Az álláshirdetés 80 napja lett aktiválva

Ügyfelünk az Optik World Kft. több telephelyére keres

Értékesítő és látszerész munkatársakat

Munkavégzés helye: Törökbálint, Székesfehérvár, Soroksár

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Vásárlók teljes körű kiszolgálása
  • Áruk rendelése, átvétele, kihelyezése
  • Szakmai tanácsadás
  • Reklamációk ügyintézése
  • Ügyfél-szolgálatokkal való kapcsolattartás
  • Belső számítógépes program ismerete, kezelése

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • középfokú végzettség,
  • látszerész végzettség előny, de nem feltétel
  • kiváló kommunikációs készség, ügyfélközpontú magatartás
  • jó megjelenés
  • napi 11 órás munkavégzés

Amit nyújtani tudunk:

  • Kiemelt, fix bérezés
  • Utazási költség térítés
  • Szemüvegtámogatás a dolgozók számára
  • Fiatalos munkahely
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 310 1714-es telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014