www.cvonline.hu

Értékesítő - Engineering & Consulting területre

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2014.09.09.

Pozíció leírása / Job description

Nagy múltú német mérnöki és tanácsadói profillal rendelkező partnerünk részére keresünk munkatársat a következő munkakörbe: Értékesítő - Engineering & Consulting területre

Feladatok:

- Új, Magyarországra vonatkozó értékesítési tervek készítése, eszerinti átalakítások végrehajtása és az átállás támogatása, biztosítása
- Kapcsolatok intenzív ápolása a meglévő ügyfelekkel és a kapcsolati háló kiépítése
- Új piaci lehetőségek feltérképezése és sikeres ügyfélakvirálás
- Vevői igények feltérképezése, a fennálló problémák megértése, ezek megoldására módszerek kidolgozása
- Szakmai konferenciákon és további rendezvényeken való részvétel

Elvárások:

- Befejezett mérnöki felsőfokú tanulmányok
- Legalább 5 éves B2B forgalmazási tapasztalat mérnöki területen
- Széleskörű ismeretek az autóipar, az Engineering és Consulting területén, előny a már meglévő széles kapcsolati háló az autóiparban
- Tárgyalóképes német és angol nyelvtudás
- Erős értékesítési készség
- Jó tárgyalási készség, mely magabiztos és meggyőző fellépéssel párosul
- „B” kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk:

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -