www.cvonline.hu

Értékesítő (Cargo részleg)

  • A hirdetés 993 napja lejárt

Az UNIX Autó Kft. a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, 22 éves múlttal rendelkező, piacvezető autóalkatrész disztribútora. Az országot lefedő piacvezető értékesítési hálózattal rendelkezik Magyarországon, és meghatározó szereplője a romániai piacnak. Közel 200 beszállító cégtől, 35 országból importál autóalkatrészeket és felszerelési cikkeket. Autóalkatrész kereső programjával és szoftveres értékesítési rendszerével egyedülálló szolgáltatást nyújt a régióban.

Cégünk BUDAPESTI (XIII. kerület) munkavégzéssel munkatársat keres az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTŐ (CARGO RÉSZLEG)

Feladatok:

  • Az Unix Autó Kft. meglévő ügyfeleinek magas szintű kiszolgálása
  • Új ügyfelek felkutatása
  • Megrendelések, megkeresések feldolgozása
  • Árajánlatok, bizonylatok készítése, kezelése
  • Elektronikus alkatrészkereső programok használata
  • A beszerzéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Középfokú - műszaki - végzettség
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • A tehergépjármű alkatrész piac és a főbb beszállítók ismerete
  • Tárgyalóképes román és/vagy szlovák nyelvtudás előny
  • Gyári tehergépjármű alkatrész kereső programok ismerete
  • Erősfelhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Értékesítés-orientált szemlélet
  • Kiváló logikai és problémamegoldó képesség
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Precizitás

Amit nyújtunk:

  • Dinamikus csapatmunkában való részvétel
  • Biztos, versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése) az alábbi linkre kattintva töltheti fel adatbázisunkba: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő