www.cvonline.hu

Értékesítő (autóalkatrész értékesítés)

  • A hirdetés 896 napja lejárt

A Láng Kereskedelmi Kft.,

Magyarország egyik legnagyobb és legdinamikusabban fejlődő alkatrész kereskedelmi cége,

meglévő békéscsabai telephelyére keres

Értékesítő

kollégát.

Feladatai:

  • Ügyfeleink magas szintű kiszolgálása
  • Telefonon beérkező megkeresések kezelése
  • Áruszállítási, raktározási és értékesítési feladatok ellátása
  • Árajánlatok, bizonylatok készítése, kezelése
  • Az értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Középfokú - gépjármű technikai – végzettség
  • Autóalkatrész értékesítésben szerzett - minimum 2 éves – gyakorlat
  • Jó kommunikációs készség, kereskedelmi szemlélet
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk ezért:

  • Versenyképes jövedelem
  • Munkavégzéshez szükséges minden eszköz
  • Motiváló munkahelyi légkör
  • Jó szakemberekből álló csapat
  • Fejlődési lehetőség

Fényképes önéletrajzokat, fizetési igény megjelölésével az alábbiakban olvasható e-mail címre várunk.

Helyek Békés
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő