www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 797858
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk egy logisztikai iparágban tevékenykedő vállalat. Értékesítési csapatának bővítése céljából keresünk sikerorientált, az eredmények elérése érdekében kitartó, a célok teljesítése iránt elhivatott

ÉRTÉKESÍTŐ

munkatársat.

A cég meghatározó szerepet tölt be a hazai logisztikai piacon. Széles körű, komplex szállítmányozási és logisztikai szolgáltatásokat nyújt magyarországi és külföldi partnereink számára.

Feladatok:

 személyre szabott és széles körű szolgáltatáscsomagunk értékesítése;
 meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása, erősítése;
 ajánlatok, szerződés tervezetek elkészítése
 az általunk kínált szolgáltatások népszerűsítése, ismertségének növelése a megcélzott piaci szereplők körében
 új üzleti lehetőségek, külföldi partnerek felkutatása;
 partnerekkel való kapcsolatfelvétel, személyes tárgyalások lebonyolítása;
 riportok, statisztikák készítése

Elvárások:

 főiskolai vagy egyetemi végzettség, preferáltan logisztikai vagy marketing szakirányú végzettséggel;
 tárgyalóképes angol nyelvtudás; további idegen nyelvek ismerete előny
 emelt szintű számítógépes ismeretek, MS office kiemelkedő használata;
 1-2 éves értékesítésben szerzett tapasztalat;
 „B” kategóriás jogosítvány,

Elvárt kompetenciák:

 kimagasló kommunikációs, kapcsolatteremtő készség;
 magas szintű meggyőző és tárgyalási készség;
 cél- és eredményorientáltság;
 értékesítő szemléletmód;
 jó szervező és koordinációs képesség;
 önállóság, megbízhatóság, kreativitás,

Amit kínálunk:

 versenyképes jövedelem és személyre szabott juttatási csomag;
 stabil vállalati háttér;
 alkalmazotti jogviszony;
 hosszú távú karrierlehetőség;
 széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség

Munkavégzés helye:

 Magyarország, többnyire Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk fényképes angol-magyar szakmai önéletrajzát a bérigény megjelölésével

Tech People LÁBLÉC