www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.11.26.
Hirdetés azonosító: 1095249
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk 2009-ben alakult, vállalkozások IT rendszereinek felügyeletével, karbantartásával, fejlesztésével és a felhasználóinak támogatásával foglalkozó cég részére keresünk kollégát

ÉRTÉKESÍTŐ
pozícióba

Olyan IT területen értékesíteni tudó kollégát keresünk, aki tudásával, tapasztalatával, eredményességével segítené cégünket a fejlődésben. Aki magáénak érezné a területet, felelősséget vállalna annak alakításában, működtetésében és fejlesztésében, de mindezt úgy, hogy közben kész együttműködni és a szervezeti normákat figyelembe venni.
Akinél mindez megmutatkozik a munkához, szervezethez és partnerekhez való hozzáállásában, mind gondolkodásában, mind kommunikációjában, mind tenni akarásában. Akin látjuk, hogy szereti azt, amit csinál és ért is hozzá.

Főbb feladatok:
  • Árbevétel növelés, üzletfejlesztés: partnerek felkutatásán, igénygeneráláson, jelenlegi és jövőbeni ügyfelek igényeinek felmérésén és megoldási javaslatok készítésén keresztül az értékesítés megvalósításával.
  • Marketing kampányok fejlesztése, csomagok kialakítása és bevezetése célcsoportok kialakításával, valamint ezen célcsoportok igényeinek felmérése
  • Az értékesítés eredményességének elemzése, ellenőrzése, riportolása, és az adminisztráció
Elvárások:
  • 2-3 éves szolgáltatói piacon szerzett releváns és eredményes értékesítési tapasztalat (B2B), kiemelten, de nem kizárólagosan IT területen szerzett tapasztalat
  • Területének önálló menedzselésére és fejlesztésére vonatkozó képesség, felelősségvállalás
  • Határozott kereskedelmi szemlélet
  • Magas teljesítőképesség, határidők pontos betartása
  • Prezentációs készség, üzleti érzék, jó megjelenés
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Értékesítési számítások rutinszerű, magabiztos használata
  • Rugalmasság, mobilitás
  • Pozitív, proaktív, energikus, eredmény-, de egyben ügyfélorientált személyiség
  • Jogosítvány és gépjármű vezetői tapasztalat
  • KKV-szektorban történő működési hajlandóság, elhivatottság, megbízhatóság
Előny:
  • Rálátás a Microsoft technológiákra (Windows, Office, MS SQL, SharePoint, Office365, Azure, BI)
  • Microsoft minősítés és vizsgák
  • Aktív angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem (alapbér+jutalék)
  • Munkavégzéshez számítógép/laptop és céges mobiltelefon, szükség esetén céges gépkocsi
  • A feladatok minél eredményesebb megvalósítása érdekében segítő munkatárs
  • Támogató vezetői hozzáállás
  • Teljesíthető és reális jutalék feltételeket.
Foglalkoztatás jellege: Főállású, vagy kezdetben részmunkaidős alkalmazotti minőségű kollégát keresünk, de számlaképes vállalkozók jelentkezését is várjuk.

Munkavégzés helye:
  • Budapest
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk szakmai önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió