www.cvonline.hu

Értékesítő, adminisztrátor

  • A hirdetés 929 napja lejárt

Országos bolthálózattal rendelkező, egészségügyi termékeket forgalmazó cég keres szentendrei központjába, valamint budapesti üzleteibe

munkakörbe munkatársat.

A munkakörrel kapcsolatos elvárások:

  • Érettségi
  • Önálló munkavégzés
  • Számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Terhelhetőség

Az értékesítő, adminisztrátor feladata vevői rendelések rögzítése, azok feldolgozása, számlázás, vevőkkel való kapcsolattartás (ajánlatadás, tájékoztatás a termékekről).

Bolti értékesítésben, kereskedelemben, orvosi eszközök kezelésében szerzett munkatapasztalat, valamint angol nyelv ismerete előny!

Fényképes önéletrajzokat a bizonyítvány másolatokkal együtt kérjük az alábbi e-mail címre megküldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő