www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTŐ (6474)

  • A hirdetés 719 napja lejárt

Elvárások:
•felsőfokú vagy középfokú gazdasági és/vagy műszaki végzettség
•Felhasználói szintű MS Office ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
•Kiváló kommunikációs készség
•„B” kategóriás jogosítvány
•angol nyelvismeret
Személyiségét illetően:
 •Ügyfélközpontú, csapatjátékos
 •Kitartó, rugalmas, cél- és sikerorientált
 •Önálló, jól kezelhető
 •Saját személygépkocsi

Előnyök:
•Hideghívásokban való jártasság,
•műszaki értékesítés területén szerzett tapasztalat ,
•IT  vagy irodatechnika területén szerzett  tapasztalat

Feladatok:
•Ügyfélakvirálás, kapcsolattartás az ügyfelekkel
•új ügyfelek felkutatása
•Ügyféligények felmérése, igénygenerálás, termékmenedzsment
•Ajánlatadás, szerződéskötés, megrendelés, kiszállítás, számlázás, belső és külső ügyfélkapcsolattartás
•Leltár, adminisztratív feladatok, CRM vezetése
•alkalmanként debreceni munkavégzés

Juttatások:
•Alapbér jutalék
•Mobiltelefon és laptop
•utazási költségtérítés
•próbaidő lejárta után céges autó
•Szakmai fejlődési lehetőség
•Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye:
•Veszprém

Munkarend:
•8 órás, hétfőtől péntekig

Munkába állás időpontja:
•azonnal

•Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon, Boda Antóniánál lehet.